محتوای کالا

گلدان شیشه ای

شاخه‌های گل‌ها درون “گلدان‌های شیشه‌ای” بسیار جلوه بیشتر و ماندگاری بهتری دارند. مواد اولیه مصرف شده در ساخت “گلدان شیشه‌ای”، سیلیس، از ماده بی اثر بوده، و هیچ واکنشی بین آب و گلدان ایجاد نمی‌کند و از طرف دیگر از داخل “گلدان” سخت و صاف و ضد خش بوده و به راحتی تمیز می‌شود.

تفاوت انواع گلدان‌ها از نظر جنس:

“گلدان شیشه ای”:

شیشه، متداول‌ترین و مناسب‌ترین ماده برای سبک‌های ظریف و متنوع گلدان است.

گلدان پلاستیکی و تفاوت آن با “گلدان شیشه‌ای”:

پلاستیک ها علاوه بر اینکه مقاومت چندانی در برابر آب گلدان که اسیدی است، ندارند، تمیز کردن آنها به سختی انجام شده و گلدان پس از مدتی تیره و کدر می‌گردد.

گلدان کریستال و تفاوت آن با “گلدان شیشه‌ای”:

گلدانهای کریستال بسیار ظریف و با اصالت می‌باشند. تفاوتی که گلدان کریستال با “گلدان شیشه‌ای” دارد این است که در دراز مدت کریستال مستعد تیرگی و کدورت می‌باشد.

گلدان سرامیک و تفاوت آن با “گلدان شیشه‌ای”:

استفاده از گلدان‌های سرامیک با پوشش لعاب، بسیار معمول می‌باشد. فقط باید توجه داشت که ترک برداشتن یا صدمه دیدن پوشش لعابی سبب تجمع میکروارگانیسم ها شده و علاوه بر شواری در تمیز کردن گلدان، به گیاهان آسیب می‌رساند.

گلدان فلزی و تفاوت آن با “گلدان شیشه‌ای”:

فلزات برعکس شیشه، آب گلدان را اسیدی می‌کنند. این امر سبب تاثیرات منفی بر روی برگ ها و گل های گیاه می‌شود.

انتخاب “گلدان شیشه‌ای “مناسب با توجه به شکل:

هنگام انتخاب “گلدان شیشه‌ای” مناسب ، اندازه ، شکل و محل قرارگیری “گلدان شیشه‌ای”بسیار مهم می‌باشد. از نظر اندازه معمولا طول ساقه‌های گل نباید بیش از یک و نیم تا دو برابر ارتفاع گلدان انتخابی باشند. همچنین ارتفاع گلدان باید با دهانه آن هماهنگ باشد.

چگونه می‌توان شکل “گلدان شیشه‌ای ” مناسب گل‌های خود را انتخاب کرد؟

در زیر شش مورد از بهترین اشکال گلدان شیشه ای و سبک گلدان برای هماهنگ شدن با دسته گل آورده شده است.

  1.  گلدان های شیشه ای استوانه ای بلند
  2.  گلدان های شیشه ای گردن باریک
  3.  گلدان های کاسه ماهی
  4.  گلدان های شیشه ای مربع شکل
  5.  گلدان های شیشه ای مستطیلی
  6.  گلدان های شیشه ای مخزن مربع
نحوه ایجاد ماندگاری بیشتر گل‌ها در “گلدان شیشه‌ای”

برای اینکه گل‌های شما در”گلدان شیشه‌ای” ماندگاری بیشتری داشته باشند، باید مطمئن شوید که گلدان‌های شما تمیز شده‌اند، از مواد غذایی گل و هیدراتاسیون استفاده کنید و ساقه‌های گل را قبل از قرار دادن در آب از زاویه 45 درجه ببرید ( این به آبرسانی گل کمک میکند).

“گلدان شیشه ای” را در چه مکان‌هایی قرار دهیم؟

هنگام انتخاب شکل گلدان ، اولین چیزی که باید به خاطر داشت این است که چیدمان چگونه باشد و “گلدان شیشه‌ای” در کجا به نمایش گذاشته شود.
گلدان‌هایی که روی میز قرار می‌گیرند، معمولاً کوچکتر هستند ، یک دسته گل یا چند گل در آن قرار دارند و از انواع سبک تری انتخاب می‌شوند.
گلدان‌های کف به مراتب بزرگتر و سنگین هستند. این”گلدان‌ها”به عنوان یک المان شاخص در دکوراسیون همراه با گل‌های حجمی و یا آویز استفاده می‌شود. بهتر است برای حفظ و پایداری گلدان از پایه یا ترکیب شیشه و فلز استفاده شود.

برای تازه نگه داشتن گل ها در” گلدان شیشه ای” چکار کنیم؟

قند، ماده نگهدارنده خوبی است تا گلهای شاخه بریده مدت زمان بیشتری تازه بمانند. سه قاشق غذاخوری شکر و دو قاشق غذاخوری سرکه سفید را در هر یک چهارم (لیتر) آب گرم حل کنید. هنگامی که گلدان را پر می‌کنید ، اطمینان حاصل کنید که ساقه های بریده شده 10-7 سانتی متر داخل آب قرار گرفته‌اند.

چگونه “گلدان‌های شیشه‌ای” را تمیز کنیم:

چهار(4) روش معمول برای تمیز کردن گلدان‌های “شیشه‌ای” وجود دارد ، این موارد عبارتند از:

استفاده از جوش شیرین و سرکه:

“گلدان شیشه ای را با حوله مرطوب آغشته به جوش شیرین یا سرکه تمیز کنید.

 قرص‌های دندان مصنوعی:

قرص را در “گلدان شیشه‌ای” پر از آب انداخته و اجازه دهید مدتی بماند، سپس با آب آن را شستشو دهید.

 قرص‌های آسپرین:

قرص آسپرین را در “گلدان شیشه‌ای” پر از آب انداخته و اجازه دهید مدتی بماند، سپس با آب آن را شستشو دهید.

 مایع ظرفشویی:

“گلدان شیشه‌ای” را با مایع ظرفشویی و برس شستشو داده و سپس آب‌کشی نمایید.

انواع گلدان سفالی و ویژگی های آن

انواع گلدان سفالی در میان افراد گل و گیاه دوست دارای محبوبیت زیادی است. انواع گلدان سفالی که غالبا از خاک رس هستند و با رنگ های گرمی که دارند تقریبا برای همه گیاهان مناسب هستند می توانند در تمامی ابعاد قابل تولید و ساخت باشند.

مزایا: انواع گلدان سفالی به دلیل وزن سنگینی که دارند در مقابل ضربه ها مقاوم تر هستند و همین مسئله باعث می شود که احتمال واژگون شدن شان کاهش یابد. مسئله جالب دیگری که در رابطه با انواع گلدان سفالی وجود دارد آن است که از آنجایی که در گلدان های سفالی خلل های بسیار ریزی وجود دارد می توانید اطمینان خاطر داشته باشید که گیاه شما و خاک آن غرقاب نخواهند شد و علاوه بر آن گیاه شما در انواع گلدان سفالی توانایی تنفس راحتی خواهد داشت.

معایب: در انواع ظریف گلدان سفالی مقاومتی در مقابل سرماهای شدید زمستانی وجود ندارد. باید به این نکته نیز اشاره کنیم که درست است که گفتیم به دلیل منافذ موجود در انواع گلدان سفالی امکان غرقابی شدن نیست، ولی این بدان معناست که شما باید دائم مراقب آن باشید که رطوبت و آب موجود در خاک گیاه تان خشک نشود. نکته دیگری که در این قسمت باید حتما به آن اشاره کنیم این است که شما نمی توانید از انواع گلدان سفالی در مناطق گرمسیری استفاده کنید، چرا که به دلیل تعرق زیادی که سفال وجود دارد نمک و املاح آب به دیواره های گلدان می چسبد و باعث شوری خاک گلدان شما می شود. ناگفته نماند که انواع گلدان های سفالی قیمت مناسبی هم دارند.

انواع گلدان سرامیکی و ویژگی های آن

انواع گلدان های سرامیکی نیز از آن دسته گلدان های پرطرفداری هستند که امروزه کمتر خانه ای را پیدا می کنیم که حداقل یک عدد از آنها را نداشته باشد.

مزایا: انواع گلدان سرامیکی تنوع رنگی و طرح های بسیار بالایی دارند و به دلیل نداشتن منافذ، برخلاف انواع گلدان های سفالی باعث از بین رفتن رطوبت گلدان نمی شود. علاوه بر این باید گفت که انواع گلدان سرامیکی در برابر سرما و انجماد نیز مقاومت قابل توجهی دارد.

معایب: انواع گلدان سرامیکی به نسبت سایر گلدان هایی که درموردشان صحبت کردیم قیمت بیشتری دارند. علاوه بر این، انواع گلدان های سرامیکی مانند گلدان های سفالی، باوجود وزن بالا به راحتی می شکنند. باید به این نکته نیز اشاره کنیم که سرد و گرم شدن شدید این گلدان و تغییر دما در آنها ممکن است باعث ایجاد ترک بر رویشان شود.

گلدان با چوب و اسانس خوشبو کننده

گلدان خوشبو کننده هوا

پیشنهاد امروز اولین شاپ گلدان های سفالی خوشبو کننده هواست . به همراه ۳ شاخه گل و چندتا سیخ تزئینی چوبی یک دکوری زیبا رو توی منزل ،محل کار ،سرویس های بهداشتی و ایجاد میکنه . به همراه هر گلدان یک اسانس ۳۰ میلی هم هست که برای خوشبو کردن فضا و آغشته کردن چوب ها وگلها به اسانس میتونید از اون استفاده کنیدباید اضافه کنیم که انتخاب این گلدان ها بر اساس رنگ هست و رایحه های اونها فرق چندانی با هم ندارند

مشخصات:

●  گلدان تزئینی خوش بو کننده هوا

●  آزاد سازی رایحه به روش defusing

●  انتخاب از بین ۳ رنگ آبی ،بنفش و صورتی

●  طراحی زیبا دارای گل های ریز و شاخه های چوبی

●  جنس گلدان: سرامیکی

●  حجم اسانس: ۳۰ میلی لیتر

●  ارتفاع گلدان ۸٫۵cm

●  زیبا سازی فضای منزل، محل کار ،سرویس بهداشتی و

●  دارای پکیجینگ

●  هدیه ای زیبا

گلدان تزئینی خوشبو کننده هوا

گلدان تزئینی خوشبو کنند

گلدان های سفالی خوشبو کننده هواست که در ۴ رنگ زیبا متناسب با هر دکوراسیونی. امروز طرح گل آفتابگردان رو به شما معرفی میکنیم که به همراه دو شاخه گل دیگه و چندتا سیخ تزئینی چوبی یک دکوری زیبا رو توی منزل ،محل کار ،سرویس های بهداشتی و ایجاد میکنه . به همراه هر گلدان یک اسانس ۳۰ میلی هم هست که برای خوشبو کردن فضا و آغشته کردن چوب ها وگلها به اسانس میتونید از اون استفاده کنید.…باید اضافه کنیم که انتخاب این گلدان ها بر اساس رنگ هست و رایحه های اونها فرق چندانی با هم ندارند.

مشخصات:

●  گلدان تزئینی خوش بو کننده هوا

●  آزاد سازی رایحه به روش defusing

●  انتخاب از بین ۴ رنگ زرد ،آبی ،بنفش و صورتی

●  طراحی زیبا دارای گل آفتابگردان و شاخه های چوبی

●  جنس گلدان: سفالی

●  حجم اسانس: ۳۰ میلی لیتر

●  زیبا سازی فضای منزل، محل کار ،سرویس بهداشتی و

●  دارای پکیجینگ

●  هدیه ای زیبا

گلدان خوشبو کننده هوا    

شاپ گلدان های سفالی خوشبو کننده هواست که در ۳رنگ زیبا متناسب با هر دکوراسیونی تا امروز چندین مدل از این خوشبو کننده ها رو به شما معرفی کردیم که همگی زود به فروش رفتن و تمام شدند . امروز طرح دیگه ای رو به شما معرفی میکنیم که به همراه ۳ شاخه گل و چندتا سیخ تزئینی چوبی یک دکوری زیبا رو توی منزل ،محل کار ،سرویس های بهداشتی و ایجاد میکنه . به همراه هر گلدان یک اسانس ۳۰ میلی هم هست که برای خوشبو کردن فضا و آغشته کردن چوب ها وگلها به اسانس میتونید از اون استفاده کنیدباید اضافه کنیم که انتخاب این گلدان ها بر اساس رنگ هست و رایحه های اونها فرق چندانی با هم ندارند.     

مشخصات:

●  گلدان تزئینی خوش بو کننده هوا

●  آزاد سازی رایحه به روش defusing

●  انتخاب از بین ۳ رنگ آبی ،بنفش و صورتی

●  طراحی زیبا دارای گل های ریز و شاخه های چوبی

●  جنس گلدان: سرامیکی

●  حجم اسانس: ۳۰ میلی لیتر

●  ارتفاع گلدان ۸٫۵cm

●  زیبا سازی فضای منزل، محل کار ،سرویس بهداشتی و

●  دارای پکیجینگ

●  هدیه ای زیبا

دسته گل خشک

از دسته گل های کاغذی می توانید برای هدیه دادن یا تزئین هدایا در روز عشق یا مناسبت های دیگر استفاده کنیدمزیت این گل ها نسبت به گل های طبیعی قیمت مناسب آن و ماندگاری دراز مدت آن است که علاوه بر اینکه یک یادگاری همیشگی می شود حامی محیط زیست و گیاهان جاندار نیز خواهد بود.

زیبا و چشم نواز
مناسب برای هدیه روز عشق و عیدی و تولد
پیچیده شده در کاغذ کاهی نوشته دار

گل مصنوعی
استفاده از گل مصنوعی یکی از دلایل علاقه بشر به گل هاست. از آنجا که نمی توان گل طبیعی را برای مدت طولانی استفاده نمود بشر برای ماندگار کردن گل ها از گل مصنوعی استفاده نموده است.
شیک و تک به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه گل مصنوعی به صورت آنلاین مجموعه ای بی نظیر از بهترین کیفیت گل مصنوعی را تدارک دیده است تا شما بتوانید خرید گل مصنوعی را به صورت انلاین و بدون صرف وقت اضافی انجام دهید.
نمی توان گفت تنها کاربرد گل مصنوعی در تزیین خانه است. از لابی یک واحد مسکونی تا لابی یک ساختمان اداری، از یک اتاق خواب تا آشپزخانه در یک خانه تا یک اتاق جلسات یا آمفی تئاتر یا اتاق کار همه برای زیباتر شدن نیاز به استفاده از گل مصنوعی دارند.
 
تنها موردی که ایجاد تمایز می نماید قدرت دکوراتور در انتخاب رنگ ها و طرح ها و چیدمان آنها در کنار یکدیگر و کیفیت گلهای مصنوعی است که برای تزیین استفاده می شود.
هرچقدر گل مصنوعی که برای تزیین خانه یا محل کار در نظر می گیرید کیفیت بیشتری داشته و به گل های طبیعی نزدیک تر باشد فضا را زیباتر و زنده تر جلوه می دهد.
تزیین گل مصنوعی
تزیین گل مصنوعی علاوه بر تخصص نیازمند سلیقه و خلاقیت نیز می باشد. در حال حاضر شیک وتک امکان تزیین گل های مصنوعی خریداری شده را ندارد. می توانید با آموزش روش های تزیین گل ها در داخل گلدان آشنا شده و با خرید از مجموعه بی نظیر گل های مصنوعی شیک و تک یک دکوراسیون جذاب را ترتیب دهید.
انواع گل مصنوعی به صورت کلی و جزئی

گل مصنوعی

گل مصنوعی با کیفیت و جنس متفاوت از فوم ، پنبه ، پارچه ، پلاستیک ، نمد و

برگ مصنوعی

برگ مصنوعی با بالاترین کیفیت و تنوع محصول با فوم ، پلاستیک ، پارچه و رنگبندی های زیبا .

غنچه مصنوعی

غنچه مصنوعی انواع غنچه گیاهان زیبا بر گرفته از طبیعت با کیفیت های متفاوت و جنسی نظیر پلاستیک ، فوم ، نمد و پارچه همچنین با رنگ های زیبا در صورت سفارشی سازی با ماده یووی در جهت استفاده در پارکها ، باغچه ها ، باغات ، نمای ساختمان و … .

درختچه مصنوعی

انواع درختچه مصنوعی با ابعاد متفاوت و گیاهان زیبا برگرفته از طبیعت .

شکوفه مصنوعی

عرضه انواع شکوفه مصنوعی با رنگبندی های متفاوت و همچنین در سایز های مختلف این محصولات را با پارچه ، فوم ، پلاستیک ، پنبه به صورت دسته ای .

 موارد استفاده

گل آرایی دسته گل ، سبد گل ، ماشین عروس ، تاج گل ، کفش گل ، چتر گل ، حلقه گل ، گل آرایی روی میز ، دیوار سبز مصنوعی ، گل آرایی تالار ها و مزون های عروس

شستشو

محصولات را میتوانید با استفاده از آب خنک بشویید .

بعضی از محصولات قابل شستشو با مواد شستشو مثل شامپو فرش نیز میباشد .

قابلیت شستشو :

اکثر گلهای مصنوعی ثابلیت شستشو دارند و تنها گلهایی که با خمیر های چینی تولید میشوند ممکن است در فرایند شستشو رنگ خود را از دست بدهند.

قابلیت گرد گیری :

یکی دیگر از مزایای گلهای مصنوعی  قابلیت گردگیری آن میباشد که فراموش نکنید گردگیر شما میبایست قبل از استفاده کاملا تمیز باشد

قابلیت جابجایی :

در صورتی که شما تغییر دکوراسیون در منزل خود ایجاد کنید به راحتی میتوانید گیاهان و گل های مصنوعی خود را از نقطه ای به نقطه دیگر جابجا کنید .

حالت دهی و تغییر دیزاین :

یکی دیگر از مزایای گل های مصنوعی تغییر دیزاین آن میباشد که با هنر خود یا متخصصین گیاهان را به روش دیگری چیدمان میکنید .

تغییر رنگ :

رنگ تعدادی از محصولات مصنوعی قابلیت تغییر دارد که میتوانید با رنگ های شیمیایی و یا گیاهی آن را تغییر دهید