گل مصنوعی
استفاده از گل مصنوعی یکی از دلایل علاقه بشر به گل هاست. از آنجا که نمی توان گل طبیعی را برای مدت طولانی استفاده نمود بشر برای ماندگار کردن گل ها از گل مصنوعی استفاده نموده است.
شیک و تک به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه گل مصنوعی به صورت آنلاین مجموعه ای بی نظیر از بهترین کیفیت گل مصنوعی را تدارک دیده است تا شما بتوانید خرید گل مصنوعی را به صورت انلاین و بدون صرف وقت اضافی انجام دهید.
نمی توان گفت تنها کاربرد گل مصنوعی در تزیین خانه است. از لابی یک واحد مسکونی تا لابی یک ساختمان اداری، از یک اتاق خواب تا آشپزخانه در یک خانه تا یک اتاق جلسات یا آمفی تئاتر یا اتاق کار همه برای زیباتر شدن نیاز به استفاده از گل مصنوعی دارند.
 
تنها موردی که ایجاد تمایز می نماید قدرت دکوراتور در انتخاب رنگ ها و طرح ها و چیدمان آنها در کنار یکدیگر و کیفیت گلهای مصنوعی است که برای تزیین استفاده می شود.
هرچقدر گل مصنوعی که برای تزیین خانه یا محل کار در نظر می گیرید کیفیت بیشتری داشته و به گل های طبیعی نزدیک تر باشد فضا را زیباتر و زنده تر جلوه می دهد.
تزیین گل مصنوعی
تزیین گل مصنوعی علاوه بر تخصص نیازمند سلیقه و خلاقیت نیز می باشد. در حال حاضر شیک وتک امکان تزیین گل های مصنوعی خریداری شده را ندارد. می توانید با آموزش روش های تزیین گل ها در داخل گلدان آشنا شده و با خرید از مجموعه بی نظیر گل های مصنوعی شیک و تک یک دکوراسیون جذاب را ترتیب دهید.
انواع گل مصنوعی به صورت کلی و جزئی

گل مصنوعی

گل مصنوعی با کیفیت و جنس متفاوت از فوم ، پنبه ، پارچه ، پلاستیک ، نمد و

برگ مصنوعی

برگ مصنوعی با بالاترین کیفیت و تنوع محصول با فوم ، پلاستیک ، پارچه و رنگبندی های زیبا .

غنچه مصنوعی

غنچه مصنوعی انواع غنچه گیاهان زیبا بر گرفته از طبیعت با کیفیت های متفاوت و جنسی نظیر پلاستیک ، فوم ، نمد و پارچه همچنین با رنگ های زیبا در صورت سفارشی سازی با ماده یووی در جهت استفاده در پارکها ، باغچه ها ، باغات ، نمای ساختمان و … .

درختچه مصنوعی

انواع درختچه مصنوعی با ابعاد متفاوت و گیاهان زیبا برگرفته از طبیعت .

شکوفه مصنوعی

عرضه انواع شکوفه مصنوعی با رنگبندی های متفاوت و همچنین در سایز های مختلف این محصولات را با پارچه ، فوم ، پلاستیک ، پنبه به صورت دسته ای .

 موارد استفاده

گل آرایی دسته گل ، سبد گل ، ماشین عروس ، تاج گل ، کفش گل ، چتر گل ، حلقه گل ، گل آرایی روی میز ، دیوار سبز مصنوعی ، گل آرایی تالار ها و مزون های عروس

شستشو

محصولات را میتوانید با استفاده از آب خنک بشویید .

بعضی از محصولات قابل شستشو با مواد شستشو مثل شامپو فرش نیز میباشد .

قابلیت شستشو :

اکثر گلهای مصنوعی ثابلیت شستشو دارند و تنها گلهایی که با خمیر های چینی تولید میشوند ممکن است در فرایند شستشو رنگ خود را از دست بدهند.

قابلیت گرد گیری :

یکی دیگر از مزایای گلهای مصنوعی  قابلیت گردگیری آن میباشد که فراموش نکنید گردگیر شما میبایست قبل از استفاده کاملا تمیز باشد

قابلیت جابجایی :

در صورتی که شما تغییر دکوراسیون در منزل خود ایجاد کنید به راحتی میتوانید گیاهان و گل های مصنوعی خود را از نقطه ای به نقطه دیگر جابجا کنید .

حالت دهی و تغییر دیزاین :

یکی دیگر از مزایای گل های مصنوعی تغییر دیزاین آن میباشد که با هنر خود یا متخصصین گیاهان را به روش دیگری چیدمان میکنید .

تغییر رنگ :

رنگ تعدادی از محصولات مصنوعی قابلیت تغییر دارد که میتوانید با رنگ های شیمیایی و یا گیاهی آن را تغییر دهید .

ایده یک تولید کننده گل های مصنوعی :

ایده این است که محصولات را به عنوان واقعی ترین شکل ممکن ، بدون نقص ، ماندگاری بالا ، به جای ایجاد یک ظاهر کاملاً طبیعی که طبیعی نیست ، بسازیم.

نقش رنگ در تولید گیاهان و گل های مصنوعی :

استفاده از رنگهای زیبا و با کیفیت تاثیر بسیار در تولید گیاهان و گل های مصنوعی منحصر به فرد دارد .

شباهت رنگی و تاثیر آن :

رنگ در صورتی که همانند گیاه در واقعت باشد به سختی میتوان آن را از نمونه طبیعی تشخیص داد .

مثال :

به گونه ای که می توانید خانه خود را با رنگ قرمز آنتوریوم یا گل داودی روح ببخشید .

مقاومت در برابر ضربه و شکنندگی :

اما وقتی گلها از قالب ها ساخته شدند ، آنها قوی و محکم هستند ، درست مثل گلهای واقعی که در گلدانها کاشته میشوند نمونه گل های مصنوعی را بکارید .

رعایت نظافت الزامی است :

با مراقبت از آن ( نظافت ) یک عمر زیبایی در گوشه أی از منازل و دفاتر شما خواهد بود.