محتوای کالا

ظروف سفالی چینی وسرامیکی

ظروف چینی در مقایسه با ظروف سفالی بسیار محکم و سبکتر هستند این باعث میشود که مردم برای استفاده روزانه اغلب ظروف چینی را ترجیح دهند .

علاوه بر این ظروف چینی در ماشین ظرفشویی کاملا ایمن هستند و به راحتی تمیز میشود با این وجود چینی ها نمیتوانن گرما را به خوبی منتقل کنند و تقریبا فقط در رنگ های سفید موجود اند.

ظروف سرامیکی نسبت به ظروف چینی تا حدودی مقاومت کمتری دارد اما به دلیل استفاده ا ز یک لایه لاب  روی خود در برابر خراش به خوبی مقاوم هستند. علاوه بر این عقلب در رنگ های غیر از سفید نیز مقاومند آنها در ماشین ظرفشویی نیز ایمن نیستند و نمیتوانند آنها را در  محیط مرطوب برای مدت هرچند کوتاه رها کرد.

انواع خاصی از ظروف سرامیکی یا چینی برای استفاده در ماکرویو مناسب هستند .

ظروف سرامیکی بهتر است یا چینی :

انتخاب این مورد به عهده خود شماست اگر میخواهید تمامی ظروفتان لوکس و مدرن باشد میتوانید سرامیک را انتخاب کنیدزیرا ظریف تر و آراسته تر است فناوری پیشرفته ای دارد . و از محبوب ترین ظروف میباشد.با این وجود ظروف چینی عقب نمی ماند آنها به دلیل استحکام خود در موارد روزمره یا حتی مهمانی های خاصی بکار گرفته میشود و نگاه ها را به سمت خود می کشانند. چرا که در مواردی تقریبا شفاف هستند و ورنگ سفید چشم نوازی دارند.