محتوای کالا

گلدان با چوب و اسانس خوشبو کننده

گلدان خوشبو کننده هوا

پیشنهاد امروز اولین شاپ گلدان های سفالی خوشبو کننده هواست . به همراه ۳ شاخه گل و چندتا سیخ تزئینی چوبی یک دکوری زیبا رو توی منزل ،محل کار ،سرویس های بهداشتی و ایجاد میکنه . به همراه هر گلدان یک اسانس ۳۰ میلی هم هست که برای خوشبو کردن فضا و آغشته کردن چوب ها وگلها به اسانس میتونید از اون استفاده کنیدباید اضافه کنیم که انتخاب این گلدان ها بر اساس رنگ هست و رایحه های اونها فرق چندانی با هم ندارند

مشخصات:

●  گلدان تزئینی خوش بو کننده هوا

●  آزاد سازی رایحه به روش defusing

●  انتخاب از بین ۳ رنگ آبی ،بنفش و صورتی

●  طراحی زیبا دارای گل های ریز و شاخه های چوبی

●  جنس گلدان: سرامیکی

●  حجم اسانس: ۳۰ میلی لیتر

●  ارتفاع گلدان ۸٫۵cm

●  زیبا سازی فضای منزل، محل کار ،سرویس بهداشتی و

●  دارای پکیجینگ

●  هدیه ای زیبا

گلدان تزئینی خوشبو کننده هوا

گلدان تزئینی خوشبو کنند

گلدان های سفالی خوشبو کننده هواست که در ۴ رنگ زیبا متناسب با هر دکوراسیونی. امروز طرح گل آفتابگردان رو به شما معرفی میکنیم که به همراه دو شاخه گل دیگه و چندتا سیخ تزئینی چوبی یک دکوری زیبا رو توی منزل ،محل کار ،سرویس های بهداشتی و ایجاد میکنه . به همراه هر گلدان یک اسانس ۳۰ میلی هم هست که برای خوشبو کردن فضا و آغشته کردن چوب ها وگلها به اسانس میتونید از اون استفاده کنید.…باید اضافه کنیم که انتخاب این گلدان ها بر اساس رنگ هست و رایحه های اونها فرق چندانی با هم ندارند.

مشخصات:

●  گلدان تزئینی خوش بو کننده هوا

●  آزاد سازی رایحه به روش defusing

●  انتخاب از بین ۴ رنگ زرد ،آبی ،بنفش و صورتی

●  طراحی زیبا دارای گل آفتابگردان و شاخه های چوبی

●  جنس گلدان: سفالی

●  حجم اسانس: ۳۰ میلی لیتر

●  زیبا سازی فضای منزل، محل کار ،سرویس بهداشتی و

●  دارای پکیجینگ

●  هدیه ای زیبا

گلدان خوشبو کننده هوا    

شاپ گلدان های سفالی خوشبو کننده هواست که در ۳رنگ زیبا متناسب با هر دکوراسیونی تا امروز چندین مدل از این خوشبو کننده ها رو به شما معرفی کردیم که همگی زود به فروش رفتن و تمام شدند . امروز طرح دیگه ای رو به شما معرفی میکنیم که به همراه ۳ شاخه گل و چندتا سیخ تزئینی چوبی یک دکوری زیبا رو توی منزل ،محل کار ،سرویس های بهداشتی و ایجاد میکنه . به همراه هر گلدان یک اسانس ۳۰ میلی هم هست که برای خوشبو کردن فضا و آغشته کردن چوب ها وگلها به اسانس میتونید از اون استفاده کنیدباید اضافه کنیم که انتخاب این گلدان ها بر اساس رنگ هست و رایحه های اونها فرق چندانی با هم ندارند.     

مشخصات:

●  گلدان تزئینی خوش بو کننده هوا

●  آزاد سازی رایحه به روش defusing

●  انتخاب از بین ۳ رنگ آبی ،بنفش و صورتی

●  طراحی زیبا دارای گل های ریز و شاخه های چوبی

●  جنس گلدان: سرامیکی

●  حجم اسانس: ۳۰ میلی لیتر

●  ارتفاع گلدان ۸٫۵cm

●  زیبا سازی فضای منزل، محل کار ،سرویس بهداشتی و

●  دارای پکیجینگ

●  هدیه ای زیبا

دسته گل خشک

از دسته گل های کاغذی می توانید برای هدیه دادن یا تزئین هدایا در روز عشق یا مناسبت های دیگر استفاده کنیدمزیت این گل ها نسبت به گل های طبیعی قیمت مناسب آن و ماندگاری دراز مدت آن است که علاوه بر اینکه یک یادگاری همیشگی می شود حامی محیط زیست و گیاهان جاندار نیز خواهد بود.

زیبا و چشم نواز
مناسب برای هدیه روز عشق و عیدی و تولد
پیچیده شده در کاغذ کاهی نوشته دار

گل مصنوعی
استفاده از گل مصنوعی یکی از دلایل علاقه بشر به گل هاست. از آنجا که نمی توان گل طبیعی را برای مدت طولانی استفاده نمود بشر برای ماندگار کردن گل ها از گل مصنوعی استفاده نموده است.
شیک و تک به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه گل مصنوعی به صورت آنلاین مجموعه ای بی نظیر از بهترین کیفیت گل مصنوعی را تدارک دیده است تا شما بتوانید خرید گل مصنوعی را به صورت انلاین و بدون صرف وقت اضافی انجام دهید.
نمی توان گفت تنها کاربرد گل مصنوعی در تزیین خانه است. از لابی یک واحد مسکونی تا لابی یک ساختمان اداری، از یک اتاق خواب تا آشپزخانه در یک خانه تا یک اتاق جلسات یا آمفی تئاتر یا اتاق کار همه برای زیباتر شدن نیاز به استفاده از گل مصنوعی دارند.
 
تنها موردی که ایجاد تمایز می نماید قدرت دکوراتور در انتخاب رنگ ها و طرح ها و چیدمان آنها در کنار یکدیگر و کیفیت گلهای مصنوعی است که برای تزیین استفاده می شود.
هرچقدر گل مصنوعی که برای تزیین خانه یا محل کار در نظر می گیرید کیفیت بیشتری داشته و به گل های طبیعی نزدیک تر باشد فضا را زیباتر و زنده تر جلوه می دهد.
تزیین گل مصنوعی
تزیین گل مصنوعی علاوه بر تخصص نیازمند سلیقه و خلاقیت نیز می باشد. در حال حاضر شیک وتک امکان تزیین گل های مصنوعی خریداری شده را ندارد. می توانید با آموزش روش های تزیین گل ها در داخل گلدان آشنا شده و با خرید از مجموعه بی نظیر گل های مصنوعی شیک و تک یک دکوراسیون جذاب را ترتیب دهید.
انواع گل مصنوعی به صورت کلی و جزئی

گل مصنوعی

گل مصنوعی با کیفیت و جنس متفاوت از فوم ، پنبه ، پارچه ، پلاستیک ، نمد و

برگ مصنوعی

برگ مصنوعی با بالاترین کیفیت و تنوع محصول با فوم ، پلاستیک ، پارچه و رنگبندی های زیبا .

غنچه مصنوعی

غنچه مصنوعی انواع غنچه گیاهان زیبا بر گرفته از طبیعت با کیفیت های متفاوت و جنسی نظیر پلاستیک ، فوم ، نمد و پارچه همچنین با رنگ های زیبا در صورت سفارشی سازی با ماده یووی در جهت استفاده در پارکها ، باغچه ها ، باغات ، نمای ساختمان و … .

درختچه مصنوعی

انواع درختچه مصنوعی با ابعاد متفاوت و گیاهان زیبا برگرفته از طبیعت .

شکوفه مصنوعی

عرضه انواع شکوفه مصنوعی با رنگبندی های متفاوت و همچنین در سایز های مختلف این محصولات را با پارچه ، فوم ، پلاستیک ، پنبه به صورت دسته ای .

 موارد استفاده

گل آرایی دسته گل ، سبد گل ، ماشین عروس ، تاج گل ، کفش گل ، چتر گل ، حلقه گل ، گل آرایی روی میز ، دیوار سبز مصنوعی ، گل آرایی تالار ها و مزون های عروس

شستشو

محصولات را میتوانید با استفاده از آب خنک بشویید .

بعضی از محصولات قابل شستشو با مواد شستشو مثل شامپو فرش نیز میباشد .

قابلیت شستشو :

اکثر گلهای مصنوعی ثابلیت شستشو دارند و تنها گلهایی که با خمیر های چینی تولید میشوند ممکن است در فرایند شستشو رنگ خود را از دست بدهند.

قابلیت گرد گیری :

یکی دیگر از مزایای گلهای مصنوعی  قابلیت گردگیری آن میباشد که فراموش نکنید گردگیر شما میبایست قبل از استفاده کاملا تمیز باشد

قابلیت جابجایی :

در صورتی که شما تغییر دکوراسیون در منزل خود ایجاد کنید به راحتی میتوانید گیاهان و گل های مصنوعی خود را از نقطه ای به نقطه دیگر جابجا کنید .

حالت دهی و تغییر دیزاین :

یکی دیگر از مزایای گل های مصنوعی تغییر دیزاین آن میباشد که با هنر خود یا متخصصین گیاهان را به روش دیگری چیدمان میکنید .

تغییر رنگ :

رنگ تعدادی از محصولات مصنوعی قابلیت تغییر دارد که میتوانید با رنگ های شیمیایی و یا گیاهی آن را تغییر دهید .

ایده یک تولید کننده گل های مصنوعی :

ایده این است که محصولات را به عنوان واقعی ترین شکل ممکن ، بدون نقص ، ماندگاری بالا ، به جای ایجاد یک ظاهر کاملاً طبیعی که طبیعی نیست ، بسازیم.

نقش رنگ در تولید گیاهان و گل های مصنوعی :

استفاده از رنگهای زیبا و با کیفیت تاثیر بسیار در تولید گیاهان و گل های مصنوعی منحصر به فرد دارد .

شباهت رنگی و تاثیر آن :

رنگ در صورتی که همانند گیاه در واقعت باشد به سختی میتوان آن را از نمونه طبیعی تشخیص داد .

مثال :

به گونه ای که می توانید خانه خود را با رنگ قرمز آنتوریوم یا گل داودی روح ببخشید .

مقاومت در برابر ضربه و شکنندگی :

اما وقتی گلها از قالب ها ساخته شدند ، آنها قوی و محکم هستند ، درست مثل گلهای واقعی که در گلدانها کاشته میشوند نمونه گل های مصنوعی را بکارید .

رعایت نظافت الزامی است :

با مراقبت از آن ( نظافت ) یک عمر زیبایی در گوشه أی از منازل و دفاتر شما خواهد بود.