محتوای کالا

شال مبل چیست و چگونه می‌توان از آن استفاده کرد؟

همه ما در زمان خرید مبلمان به نکات اصلی و کلیدی آن توجه می‌کنیم. به عنوان مثال توجه ما همیشه معطوف به این امر می‌شود که از مبل استیل در فضای داخلی منزل استفاده کنیم یا از مبل راحتی بهره ببریم. همه این عوامل و خرید مبلمان ما در انتها به خرید میز عسلی‌های زیبا ختم می‌شود و ما تصور می‌کنیم دیگر کار ما برای دیزاین داخلی به پایان رسیده است. بدون تردید دکوراسیون داخلی مبلمان با استفاده از شال مبل چهره زیباتری را به فضای شما می‌بخشد. در ادامه به بررسی انواع مختلف شال مبل و تاثیر آن‌ها در دکوراسیون منزل خواهیم پرداخت.

تأثیر شال مبل در یک فضای رنگی

استفاده از مبل‌های رنگی و کوسن‌های رنگارنگ کار شما را برای دیزاین داخلی به پایان نمی‌رساند. شما می‌توانید با استفاده از چند شال مبل این چشم‌نوازی را ادامه‌دار کنید. به راحتی می‌توانید بر روی دسته‌های مبل راحتی از شال مبل استفاده کنید. این شال مبل‌ها بسته به نیاز و سلیقه شما می‌تواند تغییر کنند. به عنوان مثال شما می‌توانید از یک شال پارچه‌ای با عرض زیاد و با طرح سنتی برای دیزاین داخلی بهره ببرید. می‌توانید این شال‌ها را به‌صورت بافتنی و یا پارچه‌ای تهیه و مورد استفاده قرار دهید. همان طور که در تصاویر زیر مشاهده می‌کنید، برای مبل‌هایی با ته‌رنگ طوسی، همانند کوسن مناسب مبل‌های طوسی می‌توان از شال مبل‌هایی با رنگ‌های متفاوت استفاده کرد.

مبل ال و شال مبل

تصور کنید در اتاق نشیمن شما از مبل ال استفاده شده است. این مبل می‌تواند رنگ روشن و یا حتی رنگ تیره داشته باشد. اگر مبل شما همانند عکس زیر یک رنگ روشن داشت، با استفاده از کوسن‌های رنگی ساده و طرح دار می‌توانید این زیبایی را اثربخش‌تر کنید. پیشنهاد ما به شما برای این دیزاین زیبا استفاده از شال بارنگ خنثی است تا بیشتر در چشم شما مشاهده شود. کافی است شال را در انتهای مبل ال به‌صورت مثلثی و دنباله‌دار بر روی زمین رها کنید. بدون تردید استفاده از یک فرش رنگی که هارمونی آن با مبل رعایت شده است سبب می‌شود شال مبل شما بیشتر دلنوازی کرده و از طرفی نیز دکوراسیونی نزدیک به دکوراسیون خانه‌های مدرن ایرانی داشته باشید.